22 80 19 00

Kontakt oss

Besøksadresse
Lanse A.S
Ensjøveien 10 – 12c, 0655 OSLO
Postboks 406 Økern, 0513 OSLO

Telefon, Faks og Epost
Tel: +47 22 80 19 00
Fax: +47 22 80 19 01

Åpningstider
Mandag-Fredag: 08:00 – 16:00

Prosjekter
Vi hjelper deg med prosjektpriser
lanse@lanse.no


vestby@lanse.no
Thorbjørn Vestby

Daglig leder
Tlf. +47 22 80 19 10

espen.oien@lanse.no
Espen Robin Øien

Produktansvarlig
Tlf. +47 22 80 19 13

lars@lanse.no
Lars Erik Skogseide

Innesalgsansvarlig
Tlf. +47 22 80 19 18

 

NCS Norwegian Cabling System
NCS@lanse.no

espen@lanse.no
Espen Jørgensen

Salgs- og markedsansvarlig
Tlf. +47 22 80 19 11

john@lanse.no
John Terje Larsen

Prosjektansvarlig
Tlf. +47 22 80 19 12

gunn.eli@lanse.no
Gunn-Eli Marcussen

Salg
Tlf. +47 22 80 19 14

 


Kontakt oss

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Firma

Melding

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.